Відбувся онлайн симпозіум УАРМ

Шановні колеги!

9-10 жовтня Українська асоціація репродуктивної медицини провела щорічний симпозіум «Теорія та практика репродукції людини» у форматі онлайн. Хоча даний формат проведення аж ніяк не замінює безпосереднього спілкування, ми по-справжньому занурилися в дружню атмосферу, почули цікаві доповіді, поділилися досвідом. Сторінку симпозіуму відвідало 2117 людей. Дякую всім, хто приймав участь в організації та проведенні даного наукового заходу: спікерам, учасникам, спонсорам, організаторам! Завдяки фінансовій підтримці інформаційних партнерів на симпозіумі було продемонстровано гідний професіональний рівень виступів вітчизняних доповідачів та спікерів з різних куточків світу: Бельгії, Вірменії, Італії, Іспанії, Казахстану, Німеччини, Португалії, США, Швейцарії, Фінляндії.
Традиційно було проведено секцію «Молодіжний УАРМ». Цей захід популяризує досягнення науки серед молоді, сприяє підвищенню професійного рівня молодих вчених. На школі пресимпозіуму «Жива хірургія» за допомогою трансляцій операцій безпосередньо online ми «віртуально» змогли приймати в них участь. Дякую операційним бригадам з Вінниці, Івано-Франківська, Одеси, Чернівців.
Сподіваюсь, що всі будуть надзвичайно раді зустрітися на травневому симпозіумі УАРМ-2021, який плануємо провести 28, 29 та 30 травня 2021 року.
Бажаю всім успішної та плідної діяльності, і найголовніше - міцного здоров'я.

З повагою
Президент УАРМ Олександр Юзько

Друк