Звернення до Президента ESHRE

Шановний пане президенте ESHRE!  

Від імені Української Асоціації Репродуктивної Медицини інформуємо Вас (якщо Ви раптом не знаєте), що Україна зараз стала об’єктом агресії з боку Росії. Причини цієї війни нікому не зрозумілі. Російські літаки бомблять Київ, Харків, інші міста України. Об’єктами нападу стає цивільне населення, лікарні, пологові будинки. Так вночі російська бомба потрапила в Житомирський перинатальний центр, сьогодні вдень в Маріупольський пологовий будинок. Ми постійно знаходимось в госпіталях, з пацієнтами та своїми колегами, яких не можемо залишити.
Ми вважаємо, що перебування в одній професійній організації разом з представниками країни-агресора є проявом неповаги до свого народу і непридатним для нас та наших колег з етичних міркувань. Тому від імені Української Асоціації Репродуктивної Медицини вимагаємо ТЕРМІНОВО ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ ПРО ВИКЛЮЧЕННЯ ПОВНІСТЮ З ESHRE ВСІХ ПРЕДСТАВНИКІВ РОСІЇ. Зараз не час демонстрації своєї європейської толерантності, адже ніхто не хоче, щоб наступною жертвою Росії стали країни Балтії, Польща, Чехія, інші країни Європи і бомби та ракети падали на Ваші міста і села.
У випадку Вашої відмови на наше прохання ми персонально залишаємо Вашу організацію і будемо призивати до цього всіх українських колег.
Лист не дуже великий, тому що пишемо його під вибухи бомб, ракет, снарядів, сигналів повітряної тривоги.
Президент Української Асоціації Репродуктивної Медицини Олександр Юзько
Віце-Президент Української Асоціації Репродуктивної Медицини Валерій Зукін


Друк  

Коментарі, що працюють наCComment